Asset Publisher Asset Publisher

Cietrzewisko X Piknik Leśno-Łowiecki

Zapraszamy na Regionalne Dni Lasu w Koszęcinie w ramach imprezy „Cietrzewisko” .

18 maja odbędzie się IX Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej oraz konkurs Sygnalistów Myśliwskich KOSZĘCIN 2019. W niedzielę 19 maja będzie można śledzić konkurencje w ramach Międzynarodowych Zawodów Drwali.

Imprezą towarzysząca będzie Leśny Dzień Edukacyjny - zapraszamy Panie i Panów Pedagogów wraz z uczniami do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Leśny Dzień Edukacyjny odbędzie się w Koszęcinie w piątek, 17 maja 2019 r. z udziałem wiodących wydziałów leśnych oraz znajdujących się na terenie Śląska średnich szkół leśnych. Celem spotkania jest prezentacja oferty - możliwości kontynuowania nauki i rozwoju w kierunku leśnym oraz zachęcenie potencjalnych kandydatów do uzyskania kwalifikacji w niezwykle ważnym zawodzie z punktu widzenia gospodarczego, bezpieczeństwa ekologicznego i społecznego. Wydarzenie dedykowane jest uczniom i pedagogom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a w szczególności ich absolwentom.

Leśny Dzień Edukacyjny będzie trwał od godziny 10:00 do godziny 14:00.

Wydarzenie odbędzie się na terenie zespołu pałacowoparkowego przy siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „ŚLĄSK” im. Stanisława Hadyny, ul. Zamkowa 3 oraz w siedzibie Nadleśnictwa Koszęcin, ul. Sobieskiego 1, vis a vis siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „ŚLĄSK”.

Szczegóły w załącznikach.